Життя центру в особистостях
Ми - згуртована команда професіоналів, яка дає можливість підприємцю самому розібратися в тонкощах реклами.
Тренінговий центр "Shev Connect"
Получите ответ на вопрос
Получите ответ на вопрос!
Позвоните нам
+38 097 409 37 54
Євгенія Шматкова
Засновник, директор. Бізнес тренер і автор курсів.
Ксенія Яворська
Директор з розвiтку одеського регiону

Семенишена Наталя
Бiзнес тренер. Спеціаліст Google Ads. Підтримка клієнтів
Юлія Поліщук
Бiзнес тренер. Спеціаліст таргетованной реклами Підтримка клієнтів
Наталя Конфуі
Керівник відділу продажів курсуiв центра
Оксана Присяжнюк
Консультант з питань курсів центру
Марина Дуженко
Консультант з питань курсів центру
Вікторія Хмілько
Консультант з питань курсів центру
Юлiя Синбулатова
Керівник підрозділу відділу налаштувань
Анна Гармаш
Фахівець із таргетованої реклами. Підтримка клієнтів
Катерина Соина
Спеціаліст контекстної реклами. Підтримка клієнтів.
Анна Макаева
Спеціаліст контекстної реклами. Підтримка клієнтів
Тетяна Шахин
Керівник відділу з налаштувань Казахстан
Свiтлана Овсий
Фахівець із контекстної реклами. Підтримка клієнтів
Катерина Черна
Спеціаліст таргетованої реклами. Копірайтер.
Тетяна Повстяна
SMM спеціаліст
З нами співпрацювати безпечно та престижно.
  • Компанія ТОВ "АРТ-Коннект АЕ" (ЄДРПОУ 41346974) належить до рекомендованих компаній і внесена до Реєстру "Кращих постачальників товарів та послуг України".
  • Відмітка про рекомендацію опублікована на відкритому порталі з правом використання: http://www.ukr-centr.com.ua
  • Отримали нагороду "Вибір споживача 2019" та утримали це звання у 2020 році.
  • Ми є офіційними партнерами Google.
  • Наш засновник та керівник Євгена Шматкова має кілька нагород, і одна з них – це почесне звання Лідера України.
  • Перевiрити рейтинг*****
Історія створення Тренінгового центру «Shev Connect» від засновника центру Євгенії Шматкової

31 жовтня 2015 роки я провела свій перший тренінг «На прикладах» де виклала всі інструменти маркетингу, якими володіла сама. Це і є день перший день заснування центру так як виступила я під назвою Тренінговий центр «Shev Connect».

Мене тоді ніхто не знав і було дуже складно бути так би мовити на позитиві і показувати свою успішність, коли у тебе борг перед банком за рідний дім в 300 тисяч доларів. Але виходу у мене не було мені треба було викручуватися жити, і я з пристрастю поринула у вивчення контекстної реклами.

Цьому першому тренінгу була ціла передісторія. Я ж не планувала одразу писати тренінги і тим більше їх вести я планувала навчиться продавати товари через інтернет для того щоб просто заробляти хоч якісь гроші.

У мене є така риса характеру я завжди йду напролом навіть якщо дуже погано і тут я поступала так само. Якщо десь писали що в контекстній рекламі не можна використовувати слова без модифікаторів я навмисно пробувала це зробити щоб зрозуміти чи це так. І завдяки своїй наполегливості та вмінню з помилок отримувати користь я просунулася у вивченні контексту отримала фахівця контекстної реклами гугл і фахівця гугл аналітики. Дуже швидко стали давати замовлення так як навіть маючи той рівень знань я була найякісніша і клієнти були задоволені.

І ось тут-то і прийшло розуміння що пора, ту інформацію яку я знаю дати підприємцям. І я написала свій перший тренінг «На прикладах» вперше провела його своїй подрузі Ганні Чельцової, і вона ж мені допомогла набрати перший невеличкий зал людей. Тоді ми заробили всього по 20 доларів, але ми реально були дуже щасливі. І поступово ми набирали людей на такі заходи і по тихенько просувалися вперед, вірячи в свою зірку. На одному такому тренінгу одна жінка Олена сказала, що, якщо б я зробила курси онлайн вона б із задоволенням на них прийшла і вчилася у мене. І я з завзяттям почала систематизувати свій тренінг в покрокову систему налаштування контекстної реклами.

Аня моя пішла з Коннекта в свій проект, і я потопала далі сама. Знову ж таки повторюся кредит тиснув так що я думала я зійду з розуму від страху і це нашаровувалося ще жорсткими проблемами в сім'ї і багатьом іншим що мені довелося пройти (про це я докладно розповідаю на своєму тренінгу «Як змінити життя використовуючи розклад на кожен день») я склала це саме розклад і почала рухати свою школу паралельно використовуючи ті інструменти, які я даю на тренінгу. Це було круто. Набиралися невеликі групи, і я росла над собою все удосконалюючи свій курс.

У якийсь момент, коли я працювала як раб на галерах (я і сама себе продавала і сама вела вебінари і сама робила кожному додаткове індивідуальне заняття, тобто сама спробувала себе в ролі кожного свого співробітника) І в 2017 році у мене з'явилася потреба отримати в своє життя людини, який був би порядною і зміг мене добре продавати. Я за допомогою своїх інструментів досить швидко отримала в свою команду Ліну Овсянникову (вона була моєю ученицею по Гуглу) і дуже швидко навчилася продажу мого курсу. Вона стала моїм партнером і соратником чому я дуже-дуже рада потім поступово починаючи з її будинку ми виросли в офіс і в команду відданих співробітників.

І ще через півроку у мене з'явилася права рука по Гугл курсу це Наталя Семенишена (моя учениця по гугл) де вона зняла з мене роботу зі службою підтримки і поступово зросла в бізнес тренера до цього моменту я повністю позбулася кредиту використовуючи свою систему розкладу по досягненню цілей. Я скажу з повною впевненістю що мій курс він кращий на Україні це однозначно. Немає жодного бренду який би брав за руку клієнта і доводив його до результату. А результат у нас сильний це мінімум 1 заявка з 10 переходів на сайт це CTR 30% і багато іншого. У своїй Наташі я впевнена, як в собі. Це найсильніший спікер і людина, яка буде вболівати за справу від душі.

Два года назад появился и второй пошаговый алгоритм «Инстаграм от А до Я» так как без этого курса на рынке ну ни, как и тут мне повезло появилась в моей жизни Юлия Полищук так же ученица центра. Она быстро въехала в инстаграм по косточкам разобрала систему продаж, и я свой курс так же легко доверила ей как поддержке. И Юлия стала бизнес тренером развиваясь с нами в команде 2 года. Этот курс дает мощнейшие результаты по развитию любого аккаунта инстаграм действительно от, а и до я.

З нами разом з приходом Ліни працюють з Вікторія помітили (директор дніпропетровського напрямки) вболіваючи за справу і постійно фонтаніруя новими ідеями.

Я точно знаю, коли ти не здаєшся і преш вперед, коли ти позитивно мислиш і ставиш собі систему не прогинатися під обставини ти перемагаєш. І наша команда отримала високу нагороду «Вибір споживача 2019» тобто ми увійшли в 3% кращих компаній України. І це вже не тільки моя нагорода - це заслуга людей, які пішли за мною.
Зараз я запустила проект «Як змінити своє життя використовуючи розклад на кожен день ...» бо я реально маю на це право. І в моєму новому проекті люди змінюють життя з величезною швидкістю бо я знаю, як зробити так щоб життя тобі посміхнулася, і ти став граючи домагатися цілей. І це дуже круто, коли навколо тебе люди на курсі марафоні зрушують з місця то що, чи не порушувався десятиліттями і стають щасливими і успішними ...
Перейти на
З усіх питань звертайтеся до нас будь-яким зручним способом:
E-mail: info@shev-connect.com
Телефон: +38 044 333 65 74
+38 067 887 93 97/viber/watsapp/telegram
+38 099 053 05 74 /viber/whatsapp/telegram
Соцсети: Facebook | Instagram | Youtube