Життя центру в особистостях
Ми - згуртована команда професіоналів, яка дає можливість підприємцю самому розібратися в тонкощах реклами.
Тренінговий центр "Shev Connect"
Получите ответ на вопрос
Получите ответ на вопрос!
Позвоните нам
+38 097 409 37 54
Історія створення Тренінгового центру «Shev Connect» від засновника центру Євгенії Шматкової

31 жовтня 2015 роки я провела свій перший тренінг «На прикладах» де виклала всі інструменти маркетингу, якими володіла сама. Це і є день перший день заснування центру так як виступила я під назвою Тренінговий центр «Shev Connect».

Мене тоді ніхто не знав і було дуже складно бути так би мовити на позитиві і показувати свою успішність, коли у тебе борг перед банком за рідний дім в 300 тисяч доларів. Але виходу у мене не було мені треба було викручуватися жити, і я з пристрастю поринула у вивчення контекстної реклами.

Цьому першому тренінгу була ціла передісторія. Я ж не планувала одразу писати тренінги і тим більше їх вести я планувала навчиться продавати товари через інтернет для того щоб просто заробляти хоч якісь гроші.

У мене є така риса характеру я завжди йду напролом навіть якщо дуже погано і тут я поступала так само. Якщо десь писали що в контекстній рекламі не можна використовувати слова без модифікаторів я навмисно пробувала це зробити щоб зрозуміти чи це так. І завдяки своїй наполегливості та вмінню з помилок отримувати користь я просунулася у вивченні контексту отримала фахівця контекстної реклами гугл і фахівця гугл аналітики. Дуже швидко стали давати замовлення так як навіть маючи той рівень знань я була найякісніша і клієнти були задоволені.

І ось тут-то і прийшло розуміння що пора, ту інформацію яку я знаю дати підприємцям. І я написала свій перший тренінг «На прикладах» вперше провела його своїй подрузі Ганні Чельцової, і вона ж мені допомогла набрати перший невеличкий зал людей. Тоді ми заробили всього по 20 доларів, але ми реально були дуже щасливі. І поступово ми набирали людей на такі заходи і по тихенько просувалися вперед, вірячи в свою зірку. На одному такому тренінгу одна жінка Олена сказала, що, якщо б я зробила курси онлайн вона б із задоволенням на них прийшла і вчилася у мене. І я з завзяттям почала систематизувати свій тренінг в покрокову систему налаштування контекстної реклами.

Аня моя пішла з Коннекта в свій проект, і я потопала далі сама. Знову ж таки повторюся кредит тиснув так що я думала я зійду з розуму від страху і це нашаровувалося ще жорсткими проблемами в сім'ї і багатьом іншим що мені довелося пройти (про це я докладно розповідаю на своєму тренінгу «Як змінити життя використовуючи розклад на кожен день») я склала це саме розклад і почала рухати свою школу паралельно використовуючи ті інструменти, які я даю на тренінгу. Це було круто. Набиралися невеликі групи, і я росла над собою все удосконалюючи свій курс.

У якийсь момент, коли я працювала як раб на галерах (я і сама себе продавала і сама вела вебінари і сама робила кожному додаткове індивідуальне заняття, тобто сама спробувала себе в ролі кожного свого співробітника) І в 2017 році у мене з'явилася потреба отримати в своє життя людини, який був би порядною і зміг мене добре продавати. Я за допомогою своїх інструментів досить швидко отримала в свою команду Ліну Овсянникову (вона була моєю ученицею по Гуглу) і дуже швидко навчилася продажу мого курсу. Вона стала моїм партнером і соратником чому я дуже-дуже рада потім поступово починаючи з її будинку ми виросли в офіс і в команду відданих співробітників.

І ще через півроку у мене з'явилася права рука по Гугл курсу це Наталя Семенишена (моя учениця по гугл) де вона зняла з мене роботу зі службою підтримки і поступово зросла в бізнес тренера до цього моменту я повністю позбулася кредиту використовуючи свою систему розкладу по досягненню цілей. Я скажу з повною впевненістю що мій курс він кращий на Україні це однозначно. Немає жодного бренду який би брав за руку клієнта і доводив його до результату. А результат у нас сильний це мінімум 1 заявка з 10 переходів на сайт це CTR 30% і багато іншого. У своїй Наташі я впевнена, як в собі. Це найсильніший спікер і людина, яка буде вболівати за справу від душі.

Два года назад появился и второй пошаговый алгоритм «Инстаграм от А до Я» так как без этого курса на рынке ну ни, как и тут мне повезло появилась в моей жизни Юлия Полищук так же ученица центра. Она быстро въехала в инстаграм по косточкам разобрала систему продаж, и я свой курс так же легко доверила ей как поддержке. И Юлия стала бизнес тренером развиваясь с нами в команде 2 года. Этот курс дает мощнейшие результаты по развитию любого аккаунта инстаграм действительно от, а и до я.

З нами разом з приходом Ліни працюють з Вікторія помітили (директор дніпропетровського напрямки) вболіваючи за справу і постійно фонтаніруя новими ідеями.

Я точно знаю, коли ти не здаєшся і преш вперед, коли ти позитивно мислиш і ставиш собі систему не прогинатися під обставини ти перемагаєш. І наша команда отримала високу нагороду «Вибір споживача 2019» тобто ми увійшли в 3% кращих компаній України. І це вже не тільки моя нагорода - це заслуга людей, які пішли за мною.
Зараз я запустила проект «Як змінити своє життя використовуючи розклад на кожен день ...» бо я реально маю на це право. І в моєму новому проекті люди змінюють життя з величезною швидкістю бо я знаю, як зробити так щоб життя тобі посміхнулася, і ти став граючи домагатися цілей. І це дуже круто, коли навколо тебе люди на курсі марафоні зрушують з місця то що, чи не порушувався десятиліттями і стають щасливими і успішними ...
З нами співпрацювати безпечно та престижно.
  • Компанія ТОВ "АРТ-Коннект АЕ" (ЄДРПОУ 41346974) належить до рекомендованих компаній і внесена до Реєстру "Кращих постачальників товарів та послуг України".
  • Відмітка про рекомендацію опублікована на відкритому порталі з правом використання: http://www.ukr-centr.com.ua
  • Отримали нагороду "Вибір споживача 2019" та утримали це звання у 2020 році.
  • Ми є офіційними партнерами Google.
  • Наш засновник та керівник Євгена Шматкова має кілька нагород, і одна з них – це почесне звання Лідера України.
  • Перевiрити рейтинг*****
Євгенія Шматкова
Засновник, директор. Бізнес тренер і автор курсів.
Ліна Овсянникова
Засновник. Керівник відділу продажу.
Ксенія Яворська
Директор з розвiтку одеського регiону

Семенишена Наталя
Бiзнес тренер. Спеціаліст Google Ads. Підтримка клієнтів
Юлія Поліщук
Бiзнес тренер. Спеціаліст таргетованной реклами Підтримка клієнтів
Ольга Колашнiк
Консультант з питань курсов центру
Наталя Конфуі
Консультант з питань курсів центру
Оксана Присяжнюк
Консультант з питань курсів центру
Марія Дуженко
Консультант з питань курсів центру
Вiкторiя Хмелько
Консультант з питань курсiв центру
Тетяна Жук
Консультант з питань курсів центру
Тетяна Повстяна
SMM менеджер Консультант з питань курсу про Успiх
Перейти на
Close
З усіх питань звертайтеся до нас будь-яким зручним способом:
E-mail: info@shev-connect.com
Телефон: +38 044 333 65 74
+38 067 887 93 97/viber/watsapp/telegram
+38 099 053 05 74 /viber/whatsapp/telegram
Соцсети: Facebook | Instagram | Youtube