ЦЕНТР З РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ "SHEV CONNECT"
Життя центру в особистостях
Ми - згуртована команда професіоналів, яка дає можливість підприємцю самому розібратися в тонкощах реклами.
Получите ответ на вопрос!
Позвоните нам
+38 097 409 37 54
 • Євгенія Шматкова
  Засновник, директор. Бізнес тренер і автор курсів.
 • Ксенія Яворська
  Директор з розвiтку одеського регiону

 • Семенишена Наталя
  Бiзнес тренер. Спеціаліст Google Ads. Підтримка клієнтів
 • Юлія Поліщук
  Бiзнес тренер. Спеціаліст таргетованной реклами Підтримка клієнтів
 • Наталя Конфуі
  Керівник відділу продажів курсуiв центра
 • Оксана Присяжнюк
  Консультант з питань курсів центру
 • Марина Дуженко
  Консультант з питань курсів центру
 • Вікторія Хмілько
  Консультант з питань курсів центру
 • Юлiя Синбулатова
  Керівник підрозділу відділу налаштувань
 • Анна Гармаш
  Фахівець із таргетованої реклами. Підтримка клієнтів
 • Катерина Соина
  Спеціаліст контекстної реклами. Підтримка клієнтів.
 • Анна Макаева
  Спеціаліст контекстної реклами. Підтримка клієнтів
 • Тетяна Шахин
  Керівник відділу з налаштувань Казахстан
 • Свiтлана Овсий
  Фахівець із контекстної реклами. Підтримка клієнтів
 • Катерина Черна
  Спеціаліст таргетованої реклами. Копірайтер.
 • Тетяна Повстяна
  SMM спеціаліст
РІК ПІДСТАВИ КОМПАНІЇ 2015 р. ОФІЦІЙНІ ПАРТНЕРИ GOOGLE
Компанiя "SHEV CONNECT"

Наша команда SHEV CONNECT, це не просто найняті співробітники резюме, як це відбувається часто. Це люди, які виросли тут і розвивалися, виявили свої таланти і тепер, ставши професіоналами, керують окремими підрозділами. Тому кожен керівник який у нас працює, це особистість, що склалася, у своєму напрямку маркетингу.
У нас є правило, ми не беремо фрілансерів, ми вирощуємо своїх співробітників самі, самі контролюємо якість їхньої роботи.
Звідси такі результати і людей, які навчаються і в тих, яким налаштовуємо рекламу.

Компанія утворена в 2015 році, ми працюємо зі стартапами з підприємцями, що вже склалися, і ми можемо запропонувати якісну послугу в будь-якому напрямку маркетингу. Ми пишаємося тим, що беремо участь у покращенні якості життя людей.
It is necessary to choose a visual aid that is appropriate for the topic and audience.
Історія створення Центру розвитку бізнесу «Shev Connect» від засновника центру Євгенії Шматкової

31 жовтня 2015 року я провела свій перший тренінг «На прикладах», де виклала всі інструменти маркетингу, якими володіла сама. Це і є день перший день заснування центру, оскільки виступила я під назвою Тренінговий центр «Connect». Мене тоді ніхто не знав і було дуже складно бути на позитиві і показувати свою успішність, коли в тебе борг перед банком за рідний будинок у 300 тисяч доларів. Але виходу в мене не було, мені треба було викручуватися жити, і я з пристрастю поринула у вивчення контекстної реклами.

Цьому першому тренінгу була ціла передісторія. Адже я не планувала відразу писати тренінги і тим більше їх вести я планувала навчитися продавати товари через інтернет для того, щоб просто заробляти хоч якісь гроші.

У мене є така риса характеру я завжди йду напролом навіть якщо дуже погано і тут я чинила так само. Якщо десь писали, що в контекстній рекламі не можна використовувати слова без модифікаторів, я навмисно пробувала це зробити, щоб зрозуміти, чи це так. І завдяки своїй наполегливості та вмінню з помилок отримувати користь я просунулась у вивченні контексту отримала спеціаліста контекстної реклами гугл та спеціаліста гугл аналітики. Дуже швидко стали давати замовлення, оскільки навіть маючи той рівень знань, я була найякісніша і клієнти були задоволені.

І ось тут і прийшло розуміння що час, ту інформацію, яку я знаю дати підприємцям. І я написала свій перший тренінг «На прикладах» вперше провела його своїй подрузі Ганні Чельцовій, і вона мені допомогла набрати перший невеликий зал людей. Тоді ми заробили всього по 20 доларів, але реально були дуже щасливі. І поступово ми набирали людей на такі заходи і тихенько просувалися вперед, вірячи у свою зірку. На одному такому тренінгу одна жінка Олена сказала, що, якби я зробила курси онлайн, вона б із задоволенням на них прийшла і навчалася у мене. І я з прагненням почала систематизувати свій тренінг у покрокову систему налаштування контекстної реклами

Аня моя пішла з Коннекта у свій проект, і я потопала далі сама. Знову ж таки повторюю кредит тиснув так що я думала я збожеволію від страху і це нашарувалося ще жорсткими проблемами в сім'ї і багатьом іншим що мені довелося пройти (про це я докладно розповідаю на своєму тренінгу «Як змінити життя використовуючи розклад на кожен день») Я склала цей самий розклад і почала рухати свою школу паралельно, використовуючи ті інструменти, які я даю на тренінгу. Це було круто. Набиралися невеликі групи, і я росла над собою, все вдосконалюючи свій курс

У якийсь момент, коли я працювала як раб на галерах (я і сама себе продавала і сама вела вебінари і сама робила кожному додаткове індивідуальне заняття, тобто сама спробувала себе в ролі кожного свого співробітника). І у 2017 році у мене з'явилася потреба розвивати відділ продажів, і я запросила для цієї роботи людину. Відділ продажів працював на набір курсу досить успішно, але в моєму розумінні повільно і не давав розвитку на різні країни. Тут я трохи "застрягла".

І ще через півроку у мене з'явилася права рука по Google курсу це Наталія Семенішена (моя учениця з Google) де вона зняла з мене роботу зі службою підтримки і поступово виросла в бізнес тренера до цього моменту я повністю позбулася кредиту використовуючи свою систему розкладу по досягненню цілей. Я скажу з повною впевненістю, що мій курс він найкращий в Україні це однозначно. Немає жодного бренду, який б брав за руку клієнта і доводив його до результату. А результат у нас сильний це щонайменше 1 заявка з 10 переходів на сайт це CTR 30% і багато іншого.

Згодом з'явився і другий покроковий алгоритм «Інстаграм від А до Я», оскільки без цього курсу на ринку ну ні, як і тут мені пощастило з'явилася в моєму житті Юлія Поліщук, так само учениця центру. Вона швидко в'їхала в інстаграм по кісточках, розібрала систему продажів, і я свій курс так само легко довірила їй як підтримці. І Юлія. Цей курс дає найпотужніші результати розвитку будь-якого акаунту інстаграм дійсно від, а й до я.


Я точно знаю, коли ти не здаєшся і прєш уперед, коли ти позитивно мислиш і ставиш собі систему не прогинаєшся під обставини ти перемагаєш. І наша команда отримала високу нагороду «Вибір споживача 2019», тобто ми увійшли до 3% найкращих компаній України. І це вже не лише моя нагорода – це нагорода людей, які пішли за мною.

Я запустила проект «Як змінити своє життя, використовуючи розклад на кожен день…», бо я реально маю на це право. І в моєму новому проекті люди змінюють життя з величезною швидкістю тому, що я знаю, як зробити так, щоб життя тобі посміхнулося, і ти став граючи домагатися цілей. І це дуже круто, коли навколо тебе люди на курсі марафоні зрушують з місця те, що не зрушувалося десятиліттями і стають щасливими та успішними.


У центрі не могла не з'явитися послуга із супроводу бізнесу. Ми "упаковуємо" клієнта, починаючи від створення сайту, запуску реклами, запуску e-mail маркетингу, чат бота і закінчуючи SMM просуванням. Тому ви знайдете для себе вирішення вашого маркетингового питання у нас.


Будь-яка складна ситуація у житті, це привід у розвиток. Наша команда розвивається незважаючи на труднощі, які зараз є у всіх, хто живе в Україні. Ми відкрилися одразу у кількох нових країнах. І не збираємося зупинятися... Щиро бажаю вам розвитку та процвітання. Ніколи не здаватися і йти вперед.

З нами співпрацювати безпечно та престижно.
 • Компанія ТОВ "АРТ-Коннект АЕ" (ЄДРПОУ 41346974) належить до рекомендованих компаній і внесена до Реєстру "Кращих постачальників товарів та послуг України".
 • Відмітка про рекомендацію опублікована на відкритому порталі з правом використання: http://www.ukr-centr.com.ua
 • Отримали нагороду "Вибір споживача 2019" та утримали це звання у 2020 році.
 • Ми є офіційними партнерами Google.
 • Наш засновник та керівник Євгена Шматкова має кілька нагород, і одна з них – це почесне звання Лідера України.
 • Перевiрити рейтинг*****
Перейти на
З усіх питань звертайтеся до нас будь-яким зручним способом:
E-mail: info@shev-connect.com
Телефон: +38 044 333 65 74
+38 067 887 93 97/viber/watsapp/telegram
+38 099 053 05 74 /viber/whatsapp/telegram
Соцсети: Facebook | Instagram | Youtube