CONNECT
SHEV
ЧАТ БОТИ
НА ЗАМОВЛЕННЯ
Скорочуйте витрати на залучення нових та утримання старих клієнтів, використовуючи швидке захоплення та конвертацію лідів, а також підвищуючи залучення за допомогою чат-ботів.
Саме час вибрати курс чи послугу, яка підходить саме Вам
Багаторазовий прибуток від продажу обладнання Ми створюємо рекламу та не даємо піти жодному клієнту, впроваджуючи чат боти.

КЕЙС РАБОТИ
ЧАТ БОТА
ЯКI ПЕРЕВАГИ ОТРИМАЄ
БIЗНЕС, ЗАМОВИВ РАЗРОБКУ ЧАТ БОТА?


 • ЗБІЛЬШЕННЯ КІЛЬКІСТЬ ПРОДАЖУ
  Розробка чат бота дає вашому бізнесу конкурентну перевагу. Ви більш оперативні, більш інформативні, ваш сервіс доступніший, плюс економія на людському ресурсі, зниження витрат на фонд зарплати. Вартість створення чат бота відбивається миттєво.
 • ПОЛІПШЕННЯ ЯКОСТІ СЕРВІСУ
  Чат бот в Телеграм, Месенджер готовий спілкуватися з клієнтами 24/7, причому одночасно з багатьма, продаючи ваш товар. Зручність для споживача: клієнт може отримати всю потрібну йому інформацію від чат-бота, уникнувши дзвінків у компанію, таким чином економить свій час і залишається більш задоволеною якістю сервісу.
 • ПОТУЖНИЙ ІНСТРУМЕНТ РЕКЛАМИ
  Адресне розсилання повідомлень через всілякі месенджери за допомогою чат-бота дає хороші результати продажів. Маркетингові дослідження показали, що клікабельність повідомлень від чат-ботів значно перевищує ефективність інших маркетингових каналів.
 • АВТОМАТИЗАЦІЯ БІЗНЕС ПРОЦЕСІВ
  Чат бот може не лише продавати товар чи послуги, а й сам вести фінансові операції, стежити за погодою, вести листування, розважати та навчати, збирати, систематизувати та обробляти інформацію. Це новий рівень бізнесу у вік бурхливого розвитку інтернет-технологій.
Захоплення клієнта на сайті та спілкування
Спілкування у будь-якому з месенджерів
Зручно та вигідно використовувати у магазинах чи послугах.
На сайті розміщується онлайн чат, який пропонує поспілкуватися людині, яка зайшла. Але при цьому не лякає, не закриває контент, а просто інформує клієнта, що ми тут і готові допомогти.

Дуже важливо, покликавши клієнта, відразу заводити з ним розмову і чат бот це той, хто ніколи не проґавить можливості попросити телефон і проконсультувати клієнта. Кожен день, якщо є відвідувачі на сайт (припустимо ви налаштували рекламу) вам залишатимуть телефони і ваш додаток на телефоні зробить моментальним спілкування з клієнтом.
Коли йде реклама, або Ви ставите пост у соціальних мережах найкраще впровадити глибоке посилання, де людина пройдеться по вашому чат-боту і отримає відповіді на всі свої запитання. Мало того, навіть якщо у нього зникне інтерес йти по чату боту і він зробить хоча б перший крок, ви назавжди отримаєте можливість взаємодіяти з ним.

Ви зможете переписуватися в месенджері, причому в тому, з якого людина до Вас потрапила. По-друге, ви можете його пустити по вирві і на автоматі продати ваш продукт. Корисні поради потрібні всім і завжди. Тут також збільшення продажів у 2 - 4 разу.
Бізнес широко використовує чат ботів у різних галузях, адже розробник чат бота може "навчити" його будь-якій роботі: продавати товари, залучати клієнтів на послуги, приймати платежі, проводити опитування, нагадувати про події, інформувати про погоду, вести фінансові справи, збирати статистику , створювати ігри та розважати. Можливості практично необмежені. Тепер не потрібно наймати на роботу зайвих фахівців: дешевше замовити розробку чату.
ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ
Ми знайдемо найкраще рішення щодо розвитку саме Вас!
Ми зібрали талановитих керівників, менеджерів та спеціалістів. Ми створили dream team з наставників, кураторів та менеджерів, які вдосконалюють методологію щодня. Понад 50 співробітників.
НАША КОМАНДА
КРАЩІ З КРАЩИХ
Керівник відділу контекстної реклами
Керівник відділу таргетованої реклами
Наталія Семенішена
Юлiя Полищук
Керiвник Турецького регiону
Спецiалист з реклами
Алия Арсланова
Оксана Присяжнюк
Керівник Казахського регіону
Веб - дизайнер,
SMM - спецiалiст
Гульнара Бигузина
Тетяна Повстяна
Комерційний директор центру
Засновник центру
"Shev Connect"
Оксана Яворска
Євгенія Шматкова
Юрист
НАС ВЫБИРАЮТЬ
ЮлIя Стрельчонок
"Курс з контекстної реклами – просто знахідка. Євгенія – професіонал своєї справи! Допомога куратора протягом усього курсу – безцінна.
Підприємець
Иван Гунченко
Відмінний курс, допоміг витрачати гроші з розумом. Швидкого результату не чекайте, все прийде з часом! Дякую!
Наталя Мороз
Я дивуюсь як Євгенія професійно все пояснює і зрозуміло розкладає матеріал. Допомагає навіть після закінчення курсу. Спасибі вам велике!"
Підприємець
МЫ ПРОВЕДЕМО АУДИТ ВАШЕГО БIЗНЕСА
Ми знайдемо найкраще рішення щодо розвитку саме Вас!
Зв'яжіться з нами, всіма зручними способами
КОНТАКТИ
Зв'язатися з нами:
Україна +38 097 934 97 86 +38 063 251 49 39
Казахстан +7 701 223 2081
Фiнляндiя + 358 46 597 4393
Данiя +455 034 6611
Польща +48575163657
Туреччина +90 535 601 29 38
Німеччина +491 515 885 02 01
E-mail:
info@shev-connect.com
Соц мережи: